Błyskawiczne mycie dachów w Białymstoku

Błyskawiczne mycie dachów w Białymstoku

W Białymstoku jesteśmy znani z długoletniej działalności w dziedzinie świadczenia szerokiego spektrum usług wysokościowych. Zalicza się do nich m.in. mycie dachów, które stosunkowo niewielkim kosztem może przywrócić pokryciu dawny blask. Oferujemy też szereg usług uzupełniających, związanych z malowaniem dachów czy oczyszczaniem rynien.

Mycie dachów na terenie Białegostoku i okolic

Pokrycie dachowe niepoddawane regularnym przeglądom, myciu i konserwacji z czasem zaczyna gromadzić coraz więcej zanieczyszczeń, zaczyna też rdzewieć (w przypadku dachów blaszanych) lub porastać obficie mchem (choćby w przypadku dachów ceramicznych). Nie bez znaczenia dla całej konstrukcji oraz jej wytrzymałości pozostaje zaniedbany system odpływowy, który nawet w przypadku zastosowania siatek ochronnych może przestać funkcjonować poprawnie po zaledwie jednym sezonie.

Mycie dachów, które realizujemy na obszarze Białegostoku oraz innych miast województwa podlaskiego, ma na celu nie tylko dokładne wyczyszczenie pokrycia, ale także zlokalizowanie ewentualnych ognisk zapalnych, mogących doprowadzić w przyszłości do konieczności wymiany nie jednej, a całej grupy dachówek. Mycie dachów stanowi też niezbędny wstęp do ich impregnacji lub ewentualnego malowania. Zwłaszcza ostatnia z wymienionych usług znajduje odzwierciedlenie w rachunku ekonomicznym. Już nie raz mieliśmy bowiem okazję udowadniać, że nawet wyjątkowo leciwym dachom można z łatwością przywrócić dawną estetykę, o ile tylko poświęci im się nieco czasu (i odpowiednio dobranej farby).

Więcej o myciu dachów https://ropeserwis.pl/oferta/mycie-wysokocisnieniowe/mycie-dachow/

dach przed myciem

Mycie dachów w trybie doraźnym i okresowym

Na swoim koncie mamy mycie dachów w niewielkich domach jednorodzinnych oraz wielokondygnacyjnych obiektach o skomplikowanej architekturze. Dzięki temu z łatwością możemy podjąć się doskonałej większości zleceń dotyczących okresowego oraz interwencyjnego mycia dachów. Drugi z wymienionych przypadków dotyczy najczęściej konieczności zniwelowania zabrudzeń powstałych na etapie budowy. Szybkie działanie w takich sytuacjach jest niezwykle istotne, bowiem ślady zastygłej zaprawy murarskiej bądź tynku bywają trudne do usunięcia w dłuższej perspektywie czasu. Ta sama zależność dotyczy pyłu powstałego na etapie szlifowania czy docinania, który z łatwością może wniknąć w szczeliny dachówek ceramicznych lub cementowych, o ile nie są one pokryte impregnatem.

Mycie dachów w naszym wydaniu odbywa się przy użyciu myjek ciśnieniowych oraz środków czyszczących dopasowanych do budulca połaci. Za sprawą wykorzystania zwyżek oraz technik alpinistycznych jesteśmy w stanie dotrzeć do najbardziej niedostępnych miejsc, dzięki czemu pożądany efekt świeżości jest osiągany dla całego pokrycia dachowego, bez żadnych wyjątków.
Przed przystąpieniem do wykonania każdej usługi mycia dachu dokonujemy oczywiście jego oględzin i przedstawiamy szacunkową wycenę kosztów.

Zapraszamy wszystkich Klientów z Białegostoku oraz okolic do korzystania z naszych usług!